Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a forever vision tablettával és az activátorral? Javult tőle a szemetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy napi 2 tablettátta és napi 3 szem csepegtetéstől 6 hónap után megszabadulhatunk a -2 es szemüvegtől. Nekem -1 -es szemüvegem van, 3 hónapja csöpögtetem az activátort napi 2x 1-1 cseppet + napi 2x szedem a vision tablettát, de semmi javulást nem tapasztaltam eddig. Nektek segített? Mennyi idő alatt ,mennyit javult a szemetek?
2011. júl. 2. 15:46
 1/3 anonim válasza:
Én a helyedben eldobnám azt a vacakot. Napi néhány perc szemtorna sokkal hatásosabb tud lenni.
2011. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Édesanyámnak segített,amikor elkezdte szedni felet javult neki,utána pedig nem romlott tovább.70 éves,7 éve szedi,úgyhogy szerintem ez igenis meggyőző eredmény:)

2011. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Unokaöcsémnek +os a szemüvege, neki javult az activatortól a szeme. Nekem -os de nekem nem javult.
2013. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!