Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak, ha viszket,...

Mit csináljak, ha viszket, fáj a szemem de a szemcsepp nem használ?

Figyelt kérdés
Légy szíves mihamarabb írjatok vissza. Előre is köszi!
2011. júl. 17. 11:01
 1/5 anonim válasza:

nem lehet hogy allergia?

nekem olyankor nem szokott használni.

2011. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem a problémádra megfelelő szemcseppet használsz, sőt az is hogy pont arra a fajtára érzékeny a szemed.

Például allergiás tünetekre nem jó a száraz szem elleni szemcsepp és fordítva.

Állapítsd meg mi okozza a tüneteket és arra való szemcseppet használj(kérj).További jótanács ha allergia okozza akkor valamilyen antiallergén gyógyszert is szedj(pl. Allegra)mert a szemcsepp magában nem használ!

2011. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ilyenkor lefekszek egy kicsit, pihentetem a szemem, érdemes vizes ruházni, vagy ami még jobb kamilla teázni. Helyedben használnék szemcseppet, olyan nincs hogy egyik se használjon! ha orvossal felíratod biztos jó lesz, úgy is érzed, nekem néha jól esik, hogy csípi a szmem, mert ekkor viszi le a gyulladást. De a kamillatea nagyon jó rá!
2011. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Már 2 szemcseppet is kiírt a szemész,de egyik sem használt.A kamillateát még nem próbáltam majd estére megpróbálom köszi!
2011. júl. 17. 19:11
 5/5 Nagy Sándor Norbert válasza:
0%
Vedd ki soha többet nem fog szúrni/fájni/viszketni
2011. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!