Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta szurkál a hasam...

Reggel óta szurkál a hasam alja, és a jobb oldalam. Hol erősebben hol gyengébben, nehéznek érzem a pocakom és olyan mintha kicsi lenne a bőröm. Mitől lehet? 22 hetes km

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hahh, nekem épp tegnap fájt a pocakom: szurkált, feszül, nehéz volt a hasam. Nem esett túl jól, aztán meg megjelent az előtej is, ami még nem volt eddig. Szóval nagyon-nagyon átalakul az egész testem. De nem ijedtem meg, mert ez a terhesség velejárója. Szerintem csak növögetsz, és formálódsz. Ha nem fáj, csak olyan kellemetlen érzés, akkor nem hiszem, hogy baj lenne.

24 hetes kismama

2010. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmim, csak kellemetlen, hogy szurkál. Na, az előtejem nekem kedden jelent meg. Egy szál bugyiban tévéztem és azt éreztem, hogy valami folyik le a cicimnél :) Mondtam páromnak, reggelre nem ám tejben, vajban fürdünk majd :)
2010. jún. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!