Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet ez féreg? Már nagyon félek.

Szafica kérdése:

Lehet ez féreg? Már nagyon félek.

Figyelt kérdés
Úszkáló foltokat látok világosban, de néha látok valamit (olyan mintha mikroszkópban néznék egy bacilust), van, hogy csak az egyik szememben ,van hogy mindkettőben,és ha pislogok általában megváltozik a formája (de fonál szerű marad), de ezt ritkábban látom. Voltunk szemészeten, azt mondta ő is lát valamit mind a két szememben, de ez üvegtesti homály(de azt nem kéne látnia szerintem o.O).
2011. aug. 10. 14:14
 1/7 sine.lacrimna ***** válasza:

én pernyének nevezném, amiket látok.

Szemész szerint öregszik a szemem,majd megszokom.

2011. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag szemészeti probléma, érteni nem értek hozzá. A férget felejtsd el, egyik fajtája bőr alatt van - ez a rühesség, másik fajtája a bélrendszerben fordulhat elő. ez a tápanyagot szivja el a "gazdája" elől. Élő ember szemén nem élősködik semmi csak a hulláén. Bocs, nem akartam morbid lenni.
2011. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig van ilyen. De nagyon ritka, és rohadtul fájna, ha ott úszkálna, szóval valószínűleg nem az.
2011. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlanál egy oldalt, ahol a szemférgességről olvashatnék? Én ugyanis nem hallottam ilyenről, most már érdekelne a téma
2011. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
GOOGLE
2011. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 josek válasza:
ez azt jelenti hogy szivárog a szemedbe a vér, nem kell félni nem halálos,
2011. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 josek válasza:

11:47-es vagyok

nekem is van és a doki mondta hogy elmúlik, igaz ennek több 10éve, de már megszoktam kicsit zavarnak az uszkáló izék de ez van

2011. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!