Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kullancs belemehet az ember...

Kullancs belemehet az ember szemébe?

Figyelt kérdés
péntek ota szemembe van egy kis fekete valami nemlehet kiszedni holnap megyek szemorvoshoz remélem nem kullancs..:(
2011. aug. 15. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
:DD Nem bolha ez,hogy odajárjon inni..:)De jót röhögtem.Nem hiszem.Inkább puha,vérbő alkatrészt kedvel.
2011. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Egyszer a barátnőm szeméből vettem ki. És nem fulladt meg, hanem "úszott" mozgott a szemgolyóján.
2011. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jolvan de a kutyák szemébe allátítolag belemegy...
2011. aug. 15. 23:14
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem ez megse moccan...probáltam már kiszedni meg probálták már kiszedni..
2011. aug. 15. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

A barátnőmnek szerencséje volt. Ő észre vette, mentünk hazafelé és megállt mert érezte, hogy belement valami a szemébe, először azt hittük, hogy muslica. Szürkület volt és a lámpa fényénél nem láttunk jól. Otthon aztán erős lámpa fénynél megdöbbenten láttam, szóltam Anyuáknak is, hogy ilyet még nem láttam, kullancs mászik szinte úszott a szemében, gyorsan mozgott, eltartott egy ideig, amíg kitudtam egy zsebkendő sarkára csalogatni. (Biztosan neki is belefúrodott volna, ha nem veszi észre időben) Amikor kivettem bele dobtam a wc-be és néztük, hogy még ott is úszott a vizen. Hát remélem neked nem az. Vagy ha igen, akkor komplikáció nélkül kitudják majd venni. Gondolom rutin lesz ez az orvosoknak. Ne aggódj! Sok szerencsét.

u.i:Azért majd írd le, hogy mi volt

2011. aug. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos még nemsikerult eljutnom szemorvoshoz sokan voltak -.- ha kiszedték megírom mivolt az
2011. aug. 16. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!