Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jó a látásom ilyenkor?

Jó a látásom ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. ! Elvileg tökéletes a látásom.. De mostmár komolyan bebeszélem magamnak a dolgokat, mert úgyvan h ugye amikor nézek, 1 pontot akkor azt látom nagyon élesen a töbit is látom, de azt amit nézek azt jobban.... És nem tudom h más is-e..... Szüleim aztmondták h mindenki azt látja a legjobban amit épp néz.. De ilyenkor félek, h nem leszek kancsal?XDD .. nagyon hülyén hangzik tudom, eddig nem voltam az gondolom már nem is lehetek... de pl ha vkinek a szemébe nézek, akkor ugye egyszerre mindkét szemét nem tom nézni, csak ha messze áll az ember:) ... Ez mindenkinél ígyvan, vgay már énis csak bebeszélem magamnak..? létszi értelmeskomikat, mert tök kétségbe vagyok esve, nem akarok kancsal lenni meg ilyesmi.:/ Ugye nem lehetek az?? bíztassatok.:/
2011. aug. 16. 15:36
 1/2 anonim válasza:

Mindenkinél igy van nyugi :)

És amikor elkezded nézegetni, mit hogy látsz, akkor merül fel igazából a kérdés, hogy kancsal vagy-e? Én is ezt csináltam, orromat nézegettem, ujjamat, már tulzásba is vittem :D De nem vagy kancsal, próbálj ne foglalkozni ezzel.

2011. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Én úgy nézegetem, hogy pl egyik szemem nézem csak, és gyors átnézek a másikra, de akkor mindkettő szemem kicsit arrébb megy, (szóval egyszerre, így nem fordul be meg semmi) hanem ugye ahogy arrébb nézek kicsit a másik szememre a szemeim is mennek és ezzel szórakoztam, de ha kell küldök képet is bnőm is aztmondta h nem vagyok az, csak félek h ugye amikor egy pontot nézek, (pl rénézek vkire) akkor befordulnak a szemeim és másis úgy lát.xDD de akkor ez nincs így ugye, és semmi baj a látásommal?:D
2011. aug. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!