Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mióta kontakt lencséről...

Mióta kontakt lencséről szemüvegre váltottam érezhetően romlott a látásom, ugye ez helyrejön?

Figyelt kérdés

Kb mintha vak lennék. A kétszemes együttlátás is borult ráadásul tompább a látásom. Pedig jó a szemüveg.... Ha felveszem a lencsét amivel uegye normálisan látok ( az tuti jó) erőltetnem kell a szemem mire normálisan látok. Ráadásul a tekintetem is fura. Mimtha csak oda lennének ragasztva a dzemeim a fejemre. Semmi érzelem.


Kicsit aggódok. Ugyanis a lencsét azért hagytam abba, mert hirtelen érzékenyebb lett a szemem és nem tudtam betenni.


2011. szept. 23. 16:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Orvos látta, azt mondja nem gáz, de ugye én újpesten lakom itt meg olyan a szemészet mint a vágóhíd. Múltkor genny ömlött a szememből mert valami allergénnel belenyúltam és a tüdőszűrőn akartak vizsgálgatni mert már nem volt szemészet.
2011. szept. 23. 16:20
 2/2 anonim válasza:
Teljesen normális, nekem fordítva volt. Szemüvegről kotanktlencsére váltva gyengébb dioptriával jobban láttam sokkal. A tekinteted azért lehet fura, mert a szemüveg lencséje miatt kisebbnek látszik:)
2012. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!