Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bemenjek ezzel a problémával...

Bemenjek ezzel a problémával az ügyeletre? Nem akarok fölöslegesen piszkálni senkit, de aggódom.

Figyelt kérdés
Múlt héten volt egy balesetem, a szemem kapott egy ütést. Teljesen jól látok vele, csak a szemhéjak megduzzadtak, és a kötőhártya egy sávban elég vörös lett. Tegnap estére kezdtem idegentest-érzést érezni, és úgy csíp a szemem, mintha nem lenne elég könnyem. Visine-nel próbálkoztam, de az szabályosan marta, nagyon fájt. Ránézésre most nem csúnya (jelentősen csökkent a duzzanat, és már nam olyan piros a kötőhártyám), de nem vagyok nyugodt. Zavarjam őket ezzel ügyeletben (pont 20-án), vagy várjak hétfőig?
2011. aug. 20. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Zavard hát! Nem dísznek vannak ott az ügyeleten hanem dolgozni! Irány az ügyelet!
2011. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan zavard őket. ha sérült a retina akkor nem is volt ok nélküli a bemenetel, de ezt csakorvos tudja megállapítani. egy-egy csúnya gyulladás pedig okozhat a szaruhártyán fekélyt is ami vaksághoz vezethet, jobb abéke! szándd rá a délelőttöt és menj! abból bajod nem lehet a várakozásból igen!
2011. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a szem egy eleg fontos erzekelo szerv, igy feltetlen zavard Oket, mert ez nem jatek!
2011. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el,viszont számolj 3-4órás várakozást..........egy rendszeres látogató..
2011. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!