Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » El fog múlni a szemfehérjémen...

El fog múlni a szemfehérjémen a sárgás folt?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és pár hónapja vettem észre, hogy a pupillámhoz közel van egy sárgás folt (szerencsére halványabban) Hallottam, hogy esetleges más problémára utalhat? El fog ez tűnni, Vagy ha már kialakult akkor ott marad?

A másik, hogy van egy szintén halványabb véres csík a szememben. Na ez már régebb óta kb. fél éve van a szemfehérjémen. Lehetséges, hogy elmúlik valamikor?

Köszönöm.


2011. aug. 30. 15:40
 1/3 Bandit87 ***** válasza:
Ver az urad?
2011. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elírtam. A "más problémára utalhat" helyett, MÁJ problémát akartam írni.
2011. aug. 30. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A sárga folt csak addig van, amig az alap probléma fennáll, amennyiben tényleg a májról van szó, és gyógyítható. Magamtól is arra tippeltem volna, én laikusként más okot nem ismerek. A tágult ér esetén elképzelhető, hogy segíthet gyógyszeres kezelés (az érfalak erősítésére gondolok), de lehet, hogy a meglévő tágulat már nem húzódik vissza. Elvileg lehetne ugyan megerőltetéstől is, de az már régen felszívódott volna magától.
2011. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!