Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen gyakran kell cserélni...

Milyen gyakran kell cserélni az ápolószert, amiben a kontaktlencséket tárolom?

Figyelt kérdés
Minden nap, vagy hogyan? :S
2011. aug. 30. 17:33
 1/6 anonim válasza:
Mindennap, a szemész nem mondta el?
2011. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ezt konkrétan nem, csak a tisztítását. azt, hogy ami kis tégelyben ugye tartom őket (amiben áznak éjszaka), abba milyen gyakran cseréljem a folyadékot, azt nem.
2011. aug. 30. 17:39
 3/6 anonim válasza:
Nekem még azt is elmagyarázta hogy mossak kezet:D
2011. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az, akihez én mentem egyébként egy idióta :D Amikor próbálgattam a lencséket, úgy küldött ki, hogy menjek, aszalódjak egy kicsit :'D Köszönöm a válaszokat. :)
2011. aug. 30. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szemedbe raktad a lencsét, utána mindig ki kell önteni a folyadékot, majd a tokot (mondjuk egy zsepire téve) lefordítva hagyd ott száradni. Este ha kiveszed akkor új folyadékot teszel bele.

De ha nem hordod minden nap akkor nem kell folyadékot cserélni minden nap, csak legalább hetente.

2011. aug. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen a segítséget! :)
2011. aug. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!