Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretném a szemüveget kontakt...

Szeretném a szemüveget kontaktlencsére cserélni, de nem tudom hogy mennyibe fog ez nekem kerülni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem cilinderes, akkor

Negyedévente kb 8000 Ft egy jobb fajta lágy lencse szemészeti vizsgálattal, kb 1-1,5 flakon a tisztító és tárolófolyadék az újabb 4-6000 Ft és más kts nincs...

2011. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem tudom mennyibe fog kerülni, mert attól függ milyen lencse jó neked. De az én lencsém 5500 ft + 700 ft a folyadék +300 ft a tok. Ez összesen akkor 6500 ft és 3 hónapra elég cucc.
2011. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs de te honnan szerezted be ilyen olcsón?
2011. szept. 6. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért a minőséget itt is meg kell fizetni..pl nem mindegy a lencse oxigénáteresztő képessége.
2011. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Acuvue Oasys - legjobb lencse [link]

5500 ft - na most ez 2hetes eredetileg, de nekem az orvosom mondta hogy hordhatom 1 hónapig nyugodtan ha estére nem hagyom bent, sokszor még tovább is hordom ennél gond nélkül, nagyon jó és kényelmes, a többivel ezt nem lehet megtenni. De ennyiért vannak rendes havi lencsék is neten, nézz szét biztos találsz.

Rossmannban 360 ml folyadék 700 ft, a kisebb 400 körül. Tokot is lehet itt venni, vagy bárhol máshol, azok nagyjából egy áron vannak.

2011. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És persze 5500 ft-ért 3 pár van a dobozban.
2011. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
73%

@11:45


Ha két hétes lencsét 1hónapig hordod akkor ez is havi végülis :)

Amugy honnan tudod hogy ez a legjobb?De tény hogy nagyon jó árban van az enyém 11ezer most Bioflex, de ugy érzem hogy átbasznak ezzel az árral :))

Most egy szemüveg szaküzletben rendelem a lencsét nem tudom hogy ha ott mondom ezt a fajta lencsét meg tudják-e rendelni vagy "szerződésük" van az ilyen "lehúzós" márkákkal hiszen nekik is kell a haszon.Szerinted?

2011. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!