Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek nincs térlátása, az a...

Akinek nincs térlátása, az a 3d filmet sem tudja élvezni?

Figyelt kérdés
Nekem kisgyerekkoromban azt mondta a szemész, hogy nincs térlátásom. Tegnap moziban voltam, ahol ilyen 3d-s polárszűrős szemüvegben kellett a filmet nézni és nekem teljesen kiugrottak a vászonról a részletek, tehát a térélmény tökéletes volt. (Ebből gondolom, hogy tévedés volt, hogy nincs térlátásom.)
2011. szept. 10. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor val'szeg van térlátásod. Akinek nincs, vagy fordított térlátása van, az nem látja a moziban a 3D-s filmet. :D
2011. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki neked azt mondta, hogy nincs térlátásod az egy kókler.

Vannak szép kínai ábrák, amivel tesztelni lehet a szemet.

Ha van valami bibi az ott azonnal látszik. Nekem születésem óta az egyik szememmel nem látok, csak fényt érzékelek.

Ez örökletes, onnan tudom mert a felmenők között többnek is volt. Nekem tök felesleges 3D-s filmekre beülni, mert olyan mintha egy piros lencsés napszemüveget vettem volna fel. Arról nem is beszélve, hogy ugyanúgy látom a filmet, mint számítógép előtt ülve. Volt munkahelyemen kollégák behoztak egy könyvet, amiben olyan ábrák voltak, hogyha sokáig nézed akkor egy 3D-s alak jön ki. Mondanom sem kell, hogy egész álló nap nézhettem volna, akkor sem látok semmit.

2011. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az utsó a sztereogramokról beszél sztem, és hülyeség ezzel tesztelni a térlátást, mert a legtöbb térlátó ember se látja:)

amugy, ha nincs térlátásod, az azt jelenti, h az egyik szemedre nem látsz egyáltalán. a kérdezőnek van térlátása:D

úristen, hányszor irtam le, h térlátás?:D

2011. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek agysérülés miatt nincs térlátása, de neked, kérdező, kétségtelenül van. Az orvos félrediagnosztizált.
2011. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!