Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a véleményetek az Acuvue...

Mi a véleményetek az Acuvue oasys with hydraclear plus kontaktlencséről? Használ itt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Nekem is ilyen van és érdekelne hogy másnak hogy vált be. Meddig szoktátok hordani? Azt mondták nekem az optikában hogy amíg nem zavarja a szemem addig nyugodtan hordhatom akár 1 hónapig is.
2011. szept. 20. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van és nekem is azt mondták hogy hordhatom 1 hónapig is akár mert ez a legjobb fajta, nedvesítős, nem szárad ki egyhamar. Bevallom volt már hogy több mint 2 hónapon keresztül hordtam ugyanazt a párat. Elfelejtettem újat bontani, és csak akkor éreztem hogy már nem az igazi, másik kéne. De alapjáraton 1 hónapig hordom. Eddig nem találtam ennél jobb lencsét.
2011. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Johnson&Johnson legrégebbi lencséje van 10 éve (Acuvue 2), ami egyébként sokkal rosszabb tulajdonságokkal rendelkezik, mint az Oasys, ez is kéthetes, és egy hónapig szoktam hordani. Soha nem volt vele gond. Szemorvos mondta, hogy akár egy hónapig is bent lehet, ha éjjelre kiveszem.
2015. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!