Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemem mitől lehet...

A bal szemem mitől lehet rossz már kis korom óta, és megjavulhatna valamitől?

Figyelt kérdés
A jobb szemem jó, csak már le van terhelve kicsit, a bal szememen csak akkor vettük észre hogy rossz, mikor letakarták kiskoromba a jobb szememet, azt mondják nem használom mert rossz, az orrom jobb felét erősebben látom, de kérdés mitől lett rossz? Azt mondták nem érdemes műteni se, meg nem látnak szemfenéken se semmit, a szemüveg zavar, a kontaktlencsére meg érzékeny vagyok. Lehet nem láthatok jobban, csak megállítani lehet a romlást? már ez a szemüveg sem húzza a szemem annyira, lehet azért mert romlott? még csak 23 éves vagyok, remélem nem fogok megvakulni. sokat szédülök miatta és az önbizalmam is elmegy tőle. Lehet amitről azt hitték pánikroham, az nem is az, csak mniden a szemem miatt van? Lehet a szememtől rossz az egyensúlyérzékem és azért nem merek bicajozni, és emiatt mindig frusztráltnak éreztem magam és még csak beszélni is nehezemre esett róla. Ha megelőzni nem tudtam a látásromlást akkor kezelhetnénk valamivel? Ilyenkor is segíthet még valamit az A vitamin?
2009. ápr. 30. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzed egy lézeres látásjavító műtétet kellene csináltatnod. Teljesen fájdalommentes, nem kell befeküdni, pillanatok alatt megcsinálják, jobb helyeken garanciát is vállalnak. Két hátránya van: 1: nem két fillér, de az egészség a legfontosabb, 2: pilótáknál kizáró tényező.
2009. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fennt már írtam, hogy a dokik szerint nem érdemes lézeres és semmilyen műtétet végezni, azt sem tudják konkrétan mi a baja a szememnek és hogy mi váltotta ki, vagy h lehetne e egyáltalán gyógyítani, vagy csak megállítani késleltetni a látásromlást. Csak annyit mnodanak nem használom a szemem eléggé, akkorsem ha nézek, ez már a rossz látás miatt van, de hogy mitől lett róssz, vagy egyáltalán mi sérült ilyenkor, így születtem e vagy később alakult ki? seenki nem tudja. A volt osztálytársam öccsét lézerrel műtötték, elcseszték neki, most is szarul lát és még kancsal is.

Nem tudok áldozni rá pénzt, mert nekem még az olcsó dolgokra sincs pénzem. Főleg nem az utókezelésekre. Meg én egerszegi vagyok, nem tehetem meg hogy ezért mindig pestre utazgassak. Ha tévétől lenne rossz, akkor mnidkét szemem rossz lenne. Ti hisztek abban, hogy mniden testi bajnak lelki eredete van? azt írják aki rosszúl lát vagy vak, az azért lett olyan, mert jelenlegi életében vagy előző életében nem akart valamit meglátni, észrevenni.

Akinek a gerince fáj, annak meg lelki támaszra lenne szüksége. Akinek szorulása van és egyéb bélpriblémái az nem akar valami régi dolgot, emléket elengedni, akinek hasmenése van az olyat dob ki, amit meg kéne tartani. :)

2009. máj. 2. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tompalátás-sajnos tényleg gyógyíthatatlan,legalábbis 2 éves kor felett.Az én párom is ettől szenved.A rosszabbik szemet az agy kizárja, mert csak így tud rendes képet fogadni,így az a szem egyre romlik.Vigyázz az ép szemedre, mert csak arra számíthatsz.Autót sem vezethetsz, mert veszélyes-ezzel együtt kell élni.Nagyon sajnállak,mert ismerem a problémát.Olvass utána-csak ezt fogják írni.Tényleg sorry!
2009. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is majdnem csak ez egyik szememet használom betegség miatt születésem óta. Ez engem a biciklézésben nem zavar, sőt gyorsan megtanultam. A vezetésről nincs tapasztalatom, mert nincs kocsim.
2009. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!