Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kezdő kontaktlencsés vagyok....

Kezdő kontaktlencsés vagyok. Normális, hogy néha homályosan látok?

Figyelt kérdés
5 dioptriás rövidlátó vagyok, 10 éve szemüveges, most váltottam lencsére, egyelőre napira. az a bajom, hogy ha beteszem akkor homályosan látok, főleg ha mozgatom a szememet. azt mondták, hogy mozog a lencse, de mindig be fog ugrani középre, követi a szememet. de pl ha oldalra nézek vagy távolról közelre mintha nem fókuszálnék azonnal, kell pislogni. majdnem minden homályos, pedig jó a dioptria, vizsgálták is a szememet, mikor felírták. ez mindig így marad? nagyon zavaró. néha pislogástól is elmosódik a kép. meg fogom szokni?
2011. okt. 24. 10:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet esetleg tudni mi volt a gond? Csak azért kérdem mert ez a probléma nálam is felmerült most, 7 napig minden okes volt aztán majdnem egész napra elhomalyosodott minden tegnap és ma is. Nagyon zavaró volt. Mire eljutottam optikába persze vissza jött... Azt mondták megszokom de félek hogy nem. Fene tudja.
2023. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!