Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemem egészségének javítása?

Szemem egészségének javítása?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves fiú vagyok és ügye mint minden korombeli egész nap a gép előtt ülök. Kezdem észrevenni, hogy egyre rosszabbul látok messzire. Tanteremben a falon lévő dolgokat alig tudom már elolvasni, mikor régebben tisztán láttam a betűket. Mit ajánlotok, hogy ne keljen szemüveget hordani? Valamilyen szemtornát? Ha igen, milyet? Tapasztalatok?
2011. okt. 28. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hiaba fogsz szemtornat vegezni, ha ez az aranyos szokasod megmarad, egesz nap a gepezel, az iskolaba is a szemed farad stb.

A gepet kellene elfelejteni pl. mivel nem ezzel dolgozol, tehat nem szukseges, hogy mindennap a gep elott ulj.

Kezdjel el lazitani, es tornaztatni a szemedet, de a legfontosabb, hogy pihentesd a szemedet!

2011. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
fogyassz sok A vitamint, az állítólag javítja a látást.
2011. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindennap legyél minél többet természetes fényen, napsütésben (napszemüveg nélkül!). És nézz sokat távolra, h ellensúlyozd a sok közelre bámulást. Emellett béta-karotint (A vitamin helyett) és luteint is szedhetsz.
2011. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!