Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért csinálja ezt a szemem?

Miért csinálja ezt a szemem?

Figyelt kérdés
mopstanában azt vettem észre, hogy ha 5-10percet gépezek, vagy tévézek, már elkezd fájni, pontosabban égni, és kiszáradni a szemem..miért van ez??? meg napközben is többször kiszárad, amikor iskolában vagyok:S mi baja lehet??
2011. nov. 8. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert leterheled, kevesebbet kéne erőltetned. Erre van amúgy a műkönny, de inkább nézesd meg a szemeded, ismerősömnek is ilyen problémái voltak, arra kapott edy nagyon kis dioptriás szemüveget, hogy pihentesse.
2011. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet erre spciális szemüveget kapni. Bár LCD, vagy led monitoroknál nincs kisugárzás. Lehet, amit te használsz még képcsöves?
2011. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, LCD monitorom van. bár mostanában a múlt héten volt, amikor napi 5-6 órát gépeztem. bár nem szórakozás volt, de a gép előtt ültem. nem lehetne szemüveg nélkül valahogy megoldani?? nem szeretnék.:S
2011. nov. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!