Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A látásjavító szemüvegről van...

A látásjavító szemüvegről van valakinek pozitív véleménye?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem asztigmiám van, az oldal leírása szerint arra is nyújt gyógyulási lehetőséget. Mellesleg ha az embernek van idege hozzá, akkor ezt elkészítheti házilag is?


2011. nov. 19. 04:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki nagyon hasznos, amig van őrült, aki megveszi tőle, neked pedig nem igazán hasznos, sőt. Ha az lenne, akkor már húsz évvel ezelőtt - amikor piacra került ez a "csodaszemüveg" - megkapta volna érte a Nobel-díjat.
2011. nov. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pár link, kérdezd meg őket priviben, nekik hogyan használt, és mi a véleményük róla.

Neki hogyan használt, már 3 hónapja használja http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__21195..

Ez egy vélemény

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__23130..

itt pedig konkrét kérdést tehetsz fel - és magasan képzett emberek fognak válaszolni

[link]

2011. nov. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Hát figyelj, te láttál már szemüveges vívót? Nekik is ilyen a maszk az arcukon és nincs is baj a látásukkal. Szerintem lehet benne valami. Nem hiszem, hogy drága lenne ez a szemüveg, egy próbát szerintem megér.
2011. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó:

"Hát figyelj, te láttál már szemüveges vívót?"


na hát figyelj, láttál te már szemüveges nyulat? Na ugye hogy nem. Mert a nyulak sok sárgarépát esznek, tehát a sárgarépa tökéletes látást biztosit. Egy próbát megér...

:D

Maradjunk ennyiben...

2011. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Azért a nyulakat ne vegyük ide:D

A sárgarépa köztudott, hogy alkalmas a szembetegségekre, de amit írtam a maszkkal kapcsolatban nem hülyeség.

2011. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van, szerintem érdemes használni.
2013. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!