Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki tapasztalt már ilyet?...

Valaki tapasztalt már ilyet? Úszkáló, idegesítő fekete pontok a szemben. Elvileg üvegtesti homályról van szó.

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, 17 éves, tavaly depressziós voltam szerelmi csalódás miatt(szakítás utáni depresszió, még mindig nem hevertem ki teljesen), és ezidő alatt fekete pontot láttam a szememben. Mind a kettőben. Mindig, minden pillanatban, és akármerre néztem, "ugrált". Nagyon zavar, és nem tudok vele mit kezdeni. Az orvosok nem tudnak rajta segíteni, viszont a tanulásban akadályoz. Valamint nem tudom, hogy pl. ettől lehet-e festeni a szemünket, vagy a külső tényezők nem roncsolják-e az üvegtestet tovább.
2011. nov. 22. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ennek semmi köze a szerelmi csalódáshoz, nem betegség, nem is kezelhető, max szemcserével. Hozzá kell szokni. Igyekezzél újra szerelmesnek lenni, akkor minden szebb lesz.
2011. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint lelki eredetű betegség, csak ezért kérdeztem, de örülnék, ha nem lenne köze hozzá. Ettől még lehet sminkelni, meg hasonlók? :D Mert nagyon zavar, és nagyon fáj a szemem.
2011. nov. 22. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyesmi? :)


http://www.youtube.com/watch?v=x1hfeUrsxoY


http://www.youtube.com/watch?v=v2y2KAfMh30


20/F vok, és nekem is vannak hasonlók, főleg olyan sötét pöttyök, de nem olyan súlyos, hogy zavarja a mindennapi teendőimet, ez asszem a kor természetes velejárója. Valaki látja őket, valaki nem. Valakinek több van, valakinek kevesebb. Levált/elhalt érdarabkák elvileg az üvegtestben, amelyekre már nincs szüksége a szemnek.

2011. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!