Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -1, 0 szemüveg lencse kell...

-1, 0 szemüveg lencse kell szerintetek sok lenne 14 évesen?

Figyelt kérdés

és megjavulhat még a szemem :( ?

vagy örökké hordanom kell?

JAH és linkelnétek nekem divatos szemüvegkereteket (playboy)(D&G) lehetnek márkásak is... és szerintetek kinek áll jól ez a szemüveg(milyen arcformához?) [link]


ÉS egy ilyen szemüveg aminek az alján nincs keret? [link]


KÖSZI előre is!:)


2011. dec. 5. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy van egy rejtett szemtengely ferdülésed azért kell szemüveg, később biztosan elhagyhatod.

Gugliba tallóz, ott biztosan találsz megfelelő szemüvegkeretet.

Sem a pénztárcádat nem ismerem se az arcberendezésedet, mert ugye nem mindegy, hogy milyen a fejformád.

Mosogatni ne menjek el hozzád? :-(

2011. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hehe nem kell:D
2011. dec. 5. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezekkel a mostani divatszemüvegekkel (vastag fekete keretesek) vigyázz, sok embernek nem áll jól, csak azért veszik mert divat... és hülyén néznek ki benne. Ahhoz hogy megtaláld a megfelelőt menj be optikákba és próbálgass fel párat. Másképp nem lehet.
2011. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem 14 évesen kb -3,5 volt :'DDDD hihetetlen mértékben és gyorsan romlott a szemem...
2011. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. válaszoló: ugyanez van velem. 14 éves vagyok, és -3,5-ös szemüveggel.. nagyon reménykedem, h javul a szemem, de az orvos azt mondta, h ez a hirtelen szemromlás azért van, mert hirtelen nőttem. :SSS
2012. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
távolba látás miatt szükséges, hogy lássad tisztán a táblát. Egy idő után szerintem nem kellesz hordanod
2012. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
14 éves vagyok nekem most -6os a szemem, de kontaktlencsét hordok. de szerencsére már nem növök tovább és már 2 éve nemromlik, csak bejött a cilinderes látás:/
2012. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!