Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemüveg vagy a kontakt...

A szemüveg vagy a kontakt lencse olcsóbb? Én elsősorban k. lencsét akarok, abból melyik a legolcsobb megoldás? Havi? 3havi? Napi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tekintve, hogy kb 3 havi kontaktlencse árából kijön egy igen jó minőségű és jól kinéző szemüveg ezért szerintem egyértelmű a válasz.
2010. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én most lettem kontaktlencsés és havi lencsém van 3db szóval 3hónapig jó,de még a próba lencsét használom........és a lencse ára 3havi nekem 9970 FT Volt mondjuk akinek nem ugyanolyan dioptriájú a szeme annak drágább a lencse mint például nekem.
2010. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem most színes lencsém van, ez 9ezer ft két hónapra. Normál lencse feleennyiért is van. Ja és érdemes bizonyos lencséket inkább külföldről rendelni neten, mert jóval olcsóbb.

Szemüveget csak egyszer kell megvenni (ha nem romlik a szemed nagyon), de ennyi csak az előnye. Én utáltam keretek közt látni... zavaró. Kontaktlencsét meg el is felejtem napközbe hogy a szememen van... szóval szerintem sokkal jobb. Mindenképp ezt ajánlanám.

2010. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én havi lencsét használok, nekem tokkal-vonóval-lötyivel együtt 10 000Ft egy félév. Azaz évente kb. 20-25eFt nekem. (néha egy-egy lötyit kell még vennem). Én neten veszem itthon. 2-3 nap alatt leszállítják és nem kell egy külföldivel hadakoznom, ha véletlenül hiba csúszik a rendszerbe. Ja és 10000Ft felett ingyen szállítják...
2010. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kontaktlencse párti vagyok! 25.000 fél évre az enyém

de nekem megéri, mert sajnos elég rossz a szemem, és

sokkal élesebben látok vele, mint szemüveggel.

szerintem a havi lencsét a legérdemesebb...

amúgy akkor is kell szemüveg ha kontaktlencsét viselsz!

2010. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!