Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek állandóan könnyezik...

Mit tegyek állandóan könnyezik a szemem?

Figyelt kérdés
Van-e valami köze ahhoz,hogy a nyár végén egy nagyon csúnya kötőhártya-gyulladással kezeltek,ami elég nehezen jött rendbe. Azóta szinte mindenre érzékeny a szemem,főleg most a hidegben állandóan folyik a könnyem.
2011. dec. 6. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
használj műkönnyet, az talán segít. de az is, ha több karotint viszel be a szervezetbe. (sárgarépalé, sütőtökkel) magas A vitamin hatására, erősíti a látóideget, és a szem nyálkahártyáját
2011. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma voltam az orvosnál,be van gyulladva a szemem valamire allergiás vagyok.Kaptam rá Calaritine tab.+Flucon szemcseppet.Remélem használ,meg valamilyen szert beleszúrtak a könnycsatornába. Várom az eredményt, remélem jó lesz.
2011. dec. 7. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!