Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok így homályosan?...

Miért látok így homályosan? (kontaktlencse) (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Csak pár napja van meg a kontaktlencsém.Ma reggel nem tettem be csak délután 16:00 körül..Csak az a probléma,hogy a szemeim sarkából homályosan látok.Tehát nézek előre és nagyon zavar,hogy a szememim sarkában homyályosan látok.(a szemem végéből,a füleim felől)

Ma egyébként a kontaktlencse a kabátom zsebében volt kb. 1 órán keresztül.(természetesen tartóban )

De miért látok homályosan?


2011. dec. 15. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd ki és mosd le hátha akkor jó lesz
2011. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
Szerintem is koszos. Vedd ki, tisztítsd meg, tedd vissza, aztán kiderül.
2011. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én akkor szoktam homályosan látni a kontaktlencsével, mikor már cserélni kell. De a te esetedben, mivel csak néhány napja van meg, valószínűleg nem ez lehet a gond (feltéve, hogy nem napi lencséd van). Esetleg akkor, ha elalszom benne... Lehet hogy nem volt rendesen megtisztítva, és azért. Vedd ki, pucold meg, mosd le, és tedd vissza. Ha ekkor is homályos, akkor nincs ötletem.
2011. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na kivettem,de most nem teszem vissza mert már pirosak a szememim is stb. majd holnap meglátom mi lesz.Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!