Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozza, hogy időnként fáj...

Mi okozza, hogy időnként fáj a szemem, és sötét pöttyöket látok?

Figyelt kérdés

Voltam már szemésznél, szerinte nincs semmi probléma, de én mégis aggódom. Időnként jön elő a dolog, mindig a jobb szememmel. Fáj, olyasmi érzés, mintha beütöttem volna - persze ez szemnél lehetetlen, de ehhez tudnám hasonlítani. Ehhez kapcsolódik, általában valamivel a fájás előtt kezdődik, és később is múlik el, hogy egy vagy több apró, sötét pöttyöt látok, szintén csak a jobb szememmel, amik általában lefelé haladnak, de a látóterem aljáról "visszaugranak" középre, néha meg teljesen kiszámíthatatlan a mozgásuk. Tényleg normális ez?


Kontaktlencsét vagy szemüveget hordok (mikor melyikhez van kedvem), és a problémás szememmel látok gyengébben.


Előre is köszi a válaszokat!


2009. máj. 17. 21:03
 1/2 anonim válasza:
100%
az én véleményem az ,hogy megerőltetted a szemedet vagy mondjuk a lámpádnak a fényereje nem jó neked!!Nálam is régebben volt ilyen csak piros szívecskéket láttam :) és sztem már naon fáradt voltam meg a lámpának a fénye is más volt!Sztem ezért is fájhat a szemed vagy esetleg a gépednek a képernyőjének a fénye nem esik jól!Remélem tudtam segíteni
2009. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ennek nincs köze a szemedhez. Úgy értem, hogy igazából nem a szemeddel van a probléma. Nincs véletlenül migréned? Mert a migrént bevezetheti ún. aura érzés (legtöbbször kis csillámokat, szikrákat szoktak látni roham előtt kb. 20-30 perccel, de a sötét pöttyök is lehetnek...) Azért is gondolok erre, mert azt írod, a fejfájásod előtt szokott kezdődni. Vagy az is lehet, hogy alacsony, vagy ingadozó a vérnyomásod.
2009. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!