Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik a legjobb optikai...

Melyik a legjobb optikai szaküzlet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Vision express,ofotért és a hasonló üzletekre.Köszönöm
2012. jan. 3. 18:43
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a Vision express k*vajó :) Én ott csináltattam szemvizsgálatot is, kiderült, hogy kell szemüveg, fél órán belül már rajtamvolt, és nagyon rendesek, segítenek mindenben :) Én csak ajánlani tudom őket! :)
2012. jan. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én speciel úgy csinálom, hogy évente elmegyek a megyei rendelőbe (SZTK), ott alaposan átvizsgálnak (tényleg, legalább negyed óra, amíg mindent végignéznek, de inkább több). Azt a leletet viszem tovább a háziorvosomnak és az iskolaorvosomnak (velük alkalmanként legalább fél órát elbeszélgetek, mert jóban vagyok velük :)).

Ha a vizsgálat során kiderült, hogy újabb szemüvegre lenne szükségem, akkor az ott kapott recepttel elmegyek egy Ofotértba, kiválasztok egy olcsó keretet, majd törzsvásárlói mivoltomnak köszönhetően még jó pár százalék kedvezménnyel megrendelem a kívánt szemüveget, miután természetesen pontosítottuk és az adott modellhez igazítottuk a szemtengelyemet. :)

Jó pár éve így csinálom már (5-6 éve), és eddig mindig maximálisan meg voltam elégedve mindennel. Az egész folyamat orvosostól, vizsgálatostól, beszélgetésestől együtt nem tart tovább 2-3 hétnél.

Természetesen nem tagadom, hogy egy optikai szaküzletben is meg lehet vizsgálni a kedves pácienst, de én sokkal inkább szeretem, ha egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező, szakmailag is elismert szemész szakorvos vizsgál ki alaposan, mint egy akár szintén nagy tapasztalatú, de optikusi végzettséggel rendelkező alkalmazott, akinek csak a konkrét törésvizsgálat megállapítása a célja.

Természetesen vannak kivételek, tudom, hogy van, ahol például Ofotértban is rendes vizsgálatot csinál egy képzett szakorvos, de én ezt szeretem, és kifejezetten élvezem, hogy végigjárom mindig ezt az utat. Sőt, tavaly kétszer is voltam. :)

2012. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem a Vision Expressnél is képzett szakorvos vizsgált :)
2012. jan. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!