Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől vibrálhatott a szemem?

Mitől vibrálhatott a szemem?

Figyelt kérdés

Ma suliba tesi óra utáni óra kezdetekor a látásom közepén egy kör rajzolódott ki és azt a részt a körön belül nagyon homályosan láttam eleinte kis méretű volt aztán elkezdett nőni meg nagyon vibrált is. Alig tudtam olvasni pedig nem szédültem meg semmi csak nehezen láttam. Nagyon rossz volt ezért is kérdezem meg mi lehetett mert félek, hogy valami baja van a szememnek. Ez kb óra végére el is múlt.


16/f


2012. jan. 5. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a jó ég tudja, de ha ismétlődik, menj el szemészetre, akkor is, ha megint magától múlna el. Ha belegondolok az is lehet, hogy nem szemészeti, hanem belgyógyászati vagy idegrendszeri oka lehetett. Ha meg csak egy egyszeri eset, akkor ne izgulj miatta.
2012. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Utana nem fajt a fejed?Migrenre is jellemzö ez..
2012. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!