Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kislányom 3 hónapja múlt 2...

Kissandi1991 kérdése:

A kislányom 3 hónapja múlt 2 éves, de már születésétől fogva mindig bekönnyezik a jobb szeme. Anyósom azt mondja elég elvinni orvoshoz akkor mielőtt oviba megy mert akkor úgyis kötelező ez a vizsgálat, de vajon mitől könnyezhet be mindig a szeme?

Figyelt kérdés
Vajon mitől könnyezhet be mindig a szeme? És szerintetek megvárjam a 3 éves orvosi vizsgálatot vagy vigyem el most?

2012. jan. 6. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha elviszed most, ne gátolja majd akkor az oviba kerülését.
2012. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy az anyósok honnan szedik a hülyeségüket, de én azonnal fogtam volna a kislányt és elvittem volna az orvoshoz. Ekkora baromságot még nem is hallottam. Egyébként mi az anyósod? Szemész, vagy gyerekorvos? És te hogy nyugodhatsz ebbe bele? Az anyósom azt mondta hogy...

Na és, akkor mi van?

2012. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A párom azt mondta hallgassak rá mindenben gyerekneveléssel kapcsolatban mert ő jobban tudja mert 3 gyereket felnevelt. Hiába volt más elképzelésem mint ami az övé gyerekneveléssel kapcsolatban akkor se hallgatott rám az anyósom.
2012. jan. 17. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A mamával laktok?

2012. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!