Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Suliban mennyire gyakori a...

Suliban mennyire gyakori a pénisz vizsgálat, hogy zajlik, és hányadikban, egyesével megy vagy hogyan? Van aki kihagyta? Ez igaz hogy nem kötelező? Ki csinálja, külön doki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 19:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát nekem ilyen utoljára 1. osztályba volt általánosban. szerintem nem kíváncsiak a brékódra úgy igazából.
2011. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De valahol még középsuliba is van,azért az már gázabb,mint 7 évesen.
2011. ápr. 2. 19:22
 3/23 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt, szerinteme gyáltalán nem jellemző ez.


Régen volt ilyen a katonaságnál, dehogy mi a francnak..

2011. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mennem kell,de minden válasz érdekel és kösz azért.
2011. ápr. 2. 19:24
 5/23 A kérdező kommentje:
De mostanában van,van hogy 17-18 éves korban,meg hallottam hogy van hogy egymás előtt akarja a doki csinálni.Valahol meg egyáltalán nincs.De érdekelne hogy kb. milyen korosztályra van ez a leginkább kiterjesztve?Meg amiket fennt írtam még.
2011. ápr. 2. 19:25
 6/23 A kérdező kommentje:
Az indokokat tudom,de mindenre lehetne indokot találni.Nekem ez nagyon nem jön be.De jobb mindenről tudni részletesebben
2011. ápr. 2. 19:28
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Igaz, mindenre lehet indokot találni, meg persze kifogást is. Azonban nem érdemes, mert a fütyivizsgálat - bár vannak akik ellenzik - hasznos dolog, mivel ha megfigyeled, itt is rengeteg a fitymaszűkületes tizenéves. Ha náluk korábban kiszűrték volna ezeket, akkor most nem kéne kiírniuk mindig újabb meg újabb kérdéseket, hogy... "Nem jön hátra a fityma, mit tegyek?", meg "Fitymaszűkületem van, mit tegyek?", urológushoz meg a szégyenérzésük miatt nem mernek elmenni. De ne aggódj, hamarosan itt lesznek a nagy vizsgálatellenzők is, hogy győzködjenek, hogy miért ne engedd, hogy megvizsgáljanak, meg hogy ilyen-olyan meséket hallottak/olvastak... itt meg ott.

Ha jót akarsz magadnak, NEM MÁSRA HALLGATSZ, CSAK A JÓZAN ÉSZRE!


Ha vizsgálni akarnák a cerkát, ne ellenkezz, viszont a dokival az egész előtt üljetek le közösen, és beszéljétek át az egyéb kívánságokat, lehetőségeket. Akkor megbeszélhetitek azt is, hogy egyesével mehessetek be, vagy akik merészebbek vagy barátok, és nincs egymás előtt szégyellnivalójuk, ők együtt mehessenek be!


Nálunk vizsgálták, hátra is húzták rendesen a fitymát, meg is fogtrák rendesen a heréket és nézték a visszerességet is, a dolog meg nálunk működött, amit fentebb leírtam. A dokink ugyanis jófej, mindent meg lehet beszélni, így mi a spanokkal mentünk és bulinak fogtuk fel. Akik meg egyedül akartak, azok meg egyedül mentek. Nem cukkoltuk érte őket.

Persze embere válogatja, hogy ki vizsgálja és ki nem. Mi is először furcsáltuk így a középsuliban, de szerintem ez fontos eleme a kivizsgálásnak, és sztem felelőtlen, aki kihagyja félelemből vagy más kifogásból. Ezért inkább most szokjátok ezt meg, mint később szégyenkeznetek kelljen!


Mennyi a korod most?


17/F

2011. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Nekem utoljára harmadikban volt, általánosba xD
2011. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Megszokni nem akarom,kizárt.Nálunk senki nem akarná a másik előtti vizsgálatot,meg nekünk nem is buli,ha a csajod fogja az buli,de ez nem.Abban igazad van,hogy sokat számít jó fej a doki,majd meglátom kit küldenek,pasi jobb lenne,nő az kizárt,ahhoz nagyon jó fejnek kellene lennie.Majd meglátom,de eleve akaratos vagyok,szóval sose engedem hogy más irányítson,nekem ez nem jön be.Az enyémmel nincs gáz.De meglátom mi lesz,valahol nem is nézik meg.

Nő csinálta,vagy férfi?Meddig tartott?

2011. ápr. 2. 20:13
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem félelemből nem akarom,nem fáj.14 vagyok,azért remélem nem lesz.Ha figyelsz rá akkor meg nem lesz szükületed,szóval nem értem mért nem mossa meg a tökét.A visszér az más,arról még senki nem mesélt,hogy lett volna.
2011. ápr. 2. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!