Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 8 hónapja szedek nagy mennyisé...

8 hónapja szedek nagy mennyiségben sztreoidot (Medrolt) Kb1 hónapja homályosan látok ha fény éri a szemem. A szemész szerint ez az állapot nem javulhat. Tud esetleg valaki megnyugtató ellenpéldát írni? Vagy segíteni a javításában, szinten tartásában?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 17:33
1 2
 11/13 anonim válasza:

elhiszem milyen nehéz lehet, de kitartás!

engem valahogy, ez az arc dolog készít ki legjobban. Dehát mit tehetnék lány vagyok.

2012. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem azok a hozzám hasonlóan sokat megélt betegek ahogy én is .. Másképpen látnak .. és most nem a szem tényleges látásáról .. hanem az életünk gyökeres változása miatt történt életfelfogására gondolok .. Lassan 1 éve küzdök .. azzal ami az elején lehetetlenek és túlélhetetlennek tűnt .. És most itt vagyok .. Az arcomon miközben ezeket a sorokat írom .. 1aránt megtalálható a mosolya .. ami az életemnek AZ ÉN ÉLETEMNEK szól ami van .. lesz .. boldog leszek és .. egészséges .. küzdök .. mert tudom h ha akarom teszek érte és nem adom fel ... bármit meg tudok csinálni ill 1 aránt megtalálható a patakokban folyó könny zúdulat ami az elmúlt hónapok kínjához szólnak .. AZ aki nem éli át nem tudja h miről beszélünk .. Még így végig csinálva is szinte felfoghatatlan érzések hada kavarog bennem .. A következő lépésem a gyógyszer teljes elhagyása lesz . Itt állok azt hiszem teljesen új életet kell kezdenem .. mondhatnám úgy is h az elmúlt életem teljesen romokban hever ..De mégis hihetetlen erősnek érzem magam .. Olyan mintha tudnám h ezek megéléséhez képest 1 új élet megépítése gyerekjáték lesz ... És a legérdekesebb az egészbe az h valahol nagyon is örülök annak ami történt velem .. Mert olyan emberé lettem .. erősé .. megfontoltabbá .. mérlegelőbbé .. tisztelet tudóbbá .. megértőbbé .. elfogadóbbá .. stb .. hatalmas tudást birtoklok : az élni akarás ..és a küzdés tudását .. ÉS már csak mosolygok azokon a nehéz időszakokon mikor újra és újra" elestem ".. és azt hittem , h ezúttal már nem tudok felállni .. Nagyon-nagyon nehéz időszak volt .. de megcsináltam .. nagyon sokat segítette az az oldal abban az időkben mikor bele keseredtem és azt hittem nincs tovább .. Láttam a pozitív vissza jelzéseket.. és mindíg elkezdtem újra és újra hinni .. küzdeni .. Remélem most én is segíthettem valakinek ezekkel a sorokkal .. mindenkinek kitartást .. :)
2012. febr. 17. 14:39
 13/13 anonim ***** válasza:
J:)
2022. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!