Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül a kontaktlencse...

Mennyibe kerül a kontaktlencse mindennel együtt (havi), folyadékkal, tokkal, összesen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

az enyém.. maga a kontaktlencse 3havona 6500Ft (3pár). A folyadék 2500-3000. ( a folyadék több mint 3 hónapig elég nekem, persze a nagyobbik fajtából.) ha gondolod leírom neked hogy én milyen kontaktlencsét, folyadékot használok.

jahh..és a kontaktlencse tok, az benne van a folyadék dobozába.

2012. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még tavaly májusban rendeltem 2x6db-os havi kontaktlencsét(különböző a két szemem), két 360ml-s folyadékot. Ez került anno olyan 18.000Ft-ba.Persze mindezt internetről rendeltem mivel az optikában csak a lencséket 16ezerért akarták adni. Elméletileg 6 hónapra elég ez de én most bontottam meg az utolsó lencséimet mivel nem naptár szerint cserélem hanem amikor érzem hogy elhasználódik, kényelmetlen. Bár most vennem kellett december környékén egy új doboz folyadékot de neked lehet kibírja több ideig mivel én sok folyadékot használok :/
2012. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem havonta 2000 ft a kontaktlencse. Egyik legjobb fajta. Netről természetesen.

A folyadék Rossmannos, 3 hónapra elég egy, az 700 ft.

Tok nem tudom mennyi, nem szoktam cserélni, de talán olyan 3-400 ft körül lehet.

2012. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek.:)
2012. jan. 22. 18:16
 5/6 anonim válasza:
Nekem 6havi lencse (különböző dioptriájú a két szemem) 21.000 körül volt +3000 körül a folyadék, és ahogy előttem is írták, a tok benn a folyadék dobozában.
2012. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél évre a lencse 18.000 Ft, a folyadék kb. kéthavonta 2.500 Ft.
2012. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!