Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Problémám a következő, hogy...

Dorina1976 kérdése:

Problémám a következő, hogy mint a képen is látható enyhén kancsi vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha a távolba nézek, akkor szépen áll a szemem, ha viszont egy ember előtt, vagy más előtt (tükör) állok akkor befele megy a szemem? Ezt mivel lehetne orvosolni. Kontaktlencse, műtét stb.


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 25. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem látok kancsalságot
2012. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kancsalságot felnőttkorban kozmetikai céllal műtéti eljárással lehet megszüntetni. Amennyiben a kancsalság látási problémával jár együtt (tompalátás) ezt gyermekkorban speciális szemüveggel, a szemek időszakos takarásával lehet korrigálni enyhébb esetben, súlyosabb esetben ehhez is műtét szükséges. Tudni kell azonban, hogy ezek a gyermekeknél alkalmazott módszerek felnőttkorban már nem lennének eredményesek, ahogy már írtam, csak kozmetikailag, szépészetileg segíthet, és csak a műtét.
2012. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Egy másik a tükör előtt, de ha szembe nézek valakivel, akkor is ilyen, csak amúgy nem:(

35 éves vagyok, és nagyon zavar. TB támogatja, és jobb lesz utána? Tolna megyében van aki megcsinálja jól?

2012. jan. 25. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy a TB támogatja e a műtétet, azt csak a szemészorvos tudja megmondani. Menj el az sztk.ba, és ott a doki megmondja mit csinálhatsz. Szerintem azért nincs olyan nagy baj, mint gondolod. Egy más frizura, egy kis kedves mosoly, azt annyi. Próbálj meg egy mosolygós képet feltenni.
2012. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én írtam a lehetőségekről, de az én véleményem is az, hogy egy előnyösebb frizurával jobban jársz, mint ilyen csekélységért műtétre vállalkozni, és az olcsóbb is. Félre ne érts nem kritizálni akarlak, NINCS IS MIÉRT egy hasonló szemű régi barátnőmnek, épp ez volt a szekszepillje, a különbség köztetek csak az, hogy ő ennek tudatában volt, így is viselte. A picit kancsi szemével belenézett a pasik szemébe, azok meg omlottak elé a varázsától.
2012. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is azon a véleményen vagyok hogy inkább próbáld elfogadni minthogy daraboltasd magad.Nekem is vannak testi,esztétikai hibáim,mindenkinek vannak (tisztelet a kivételnek ami kb 0.1%-a az emberiségnek) de én inkább elfogadom ahogy van minthogy műtőasztalra feküdjek.


De hogy el is rémisszelek,az egyik szomszédom nem volt megelégedve a vállával mert valahogy ferdén állt a válla.Szeletelő alá feküdt,aztán az orvos rossz gyógyszert irt fel műtét után és szétmarta a gyomrát.A hátralévő életében egy zacskót kel hordjon az oldalán amibe megy a salak anyag.De legalább a válla jól áll és nem kell WC-re járjon.


Másik ismerősöm el akarta "köttetni magát" hogy ne legyen terhes.A műtét során komplikáció lépett fel,ő is zacskóval jár a továbbiakban.De legalább attól már nem kell féljen hogy terhes lesz és a továbbiakban neki sem kell több WC papírt venni.


Elnézést ha bárkit is megbántok ezzel de nekem az a véleményem hogyha valaki műtőasztalra fekszik ilyen jelentéktelen dolgok miatt és kockáztatja a saját egészségét az nem normális.Én nagyon ellenzem az ilyen esztétikai műtéteket.

Én biztos hogy addig nem fekszek szike alá még minden működik rajtam,bennem.

2012. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!