Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A problémám a következő.3 éve...

A problémám a következő.3 éve én még közel 170 kg voltam. Nagy elhatározással diétába kezdtem.7 hónap alatt 50 kg adtam le, és egy kisebb kihagyás után még 20 kg tól szabadultam meg. A felesleges bőr-el mit csináljak (a hasamon)?

Figyelt kérdés
az érdekelne,hogy ft-ban mennyi be kerülne orvosilag rendbe rakatni a hasamat? A felesleges bőr és zsír eltávolításra gondolok. (Szerencsére szépen visszament de azért egy szépítő beavatkozást el kéne)
2011. dec. 19. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha esztétikai problémát jelent számodra, akkor akár tb-re is meg lehet csináltatni.
2011. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kizárólag esztétikai probléma miatt NEM lehet TB-re megcsináltatni, de ha okoz valamilyen problémát, pl az, hogy a lógó bőr miatt a redők között nem tudsz megfelelően tisztálkodni és állandó gombásodásod vagy fertőzésed van, akkor talán el tudod intézni.
2011. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.Nos a Tb kilőve akkor marad a fájdalmasan drága út köszi a linket és a válaszokat
2011. dec. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!