Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan aki szemtorna...

Van itt olyan aki szemtorna gyakorlatokat végez/végzett? Használ/használt? És miket csináltál?

Figyelt kérdés
Használ/használt ? miket csináltál?
2012. febr. 3. 13:27
 1/2 Antimod ***** válasza:
Szoktam néha, de sajnos nem vagyok elég kitartó, sokszor elfelejtem. Minden irányba elnézni, körözni a szemmel, valamint a kinyújtott hüvelykujjra és mögé nézni (fókusztávolság váltogatása) szokott lennni a program.
2012. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__2563176..


Írj privátot a kérdezőnek, neki már leírtam a tudnivalókat. Én végeztem, és használt - de nem ültem akkor gépnél, most is végzem, de kevesebb eredménnyel, mivel rengeteget ülök számítógép előtt mellette. Nem hordok szemüveget sűrűn, mivel észrevettem, hogy csak ront a szemüveg nélküli látásomon.

Szóval írj neki, majd kimásolja a levelem tartalmát, és elküldi. Nekem nincs meg már mit írtam, és hosszú, ezért nem akarom sokadjára legépelni.

2012. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!