Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Használt már valaki Adria...

Használt már valaki Adria True Saphire vagy Adria Zöld fedőszínű kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Most szeretném kipróbálni, hogy egyáltalán hogy állna, ezért nem szeretnék egy drágább márkával kezdeni. Érdekelne, hogy mi a véleményetek róla, mutat-e változást, látszik-e az eredeti szín vagy jól fed, stb...
2012. jan. 14. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én véleményem: Túl nagy az átmérője ezért a fehér részt is kissé elszínezi, ami marha ronda összhatást eredményez, az egész természetellenes hatású, nem szép. A lencse maga kényelmetlen, elcsúszott sokszor magától. Mikor pislogtam mozgott a szememen...elég szörnyű látvány ha mozog az ember szeme:D

Persze ettől még lehet hogy valakinek jó... de nekem biztosan nem. Inkább menj be és kérj színes próbalencséket egy optikában.

2012. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!