Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mióta pár napja éjjel sötétben...

Mióta pár napja éjjel sötétben ránéztem a mobilomra nem látok normálisan. Mi történhetett? Nagyon be vagyok azóta parázva, mert egy olyan sportot űzök, amihez elengedhetetlen a jó látás.

Figyelt kérdés
Előtte szakítottam a barátnőmmel és rengeteget ültem a számítógép előtt, moziban is voltam. Már éreztem, hogy nem bírja a szemem. Tavaly januárban is voltak már ilyen problémáim mikor nagyon megfáztam, de nem ilyen durva.. Azóta nem bírom elolvasni messzebbről a busztáblát, meg ilyenek, meg úgy érzem homályosan látok, meg nem fogom fel amit látok épp. A legijesztőbb az volt, mikor egy napja jött a busz, és mikor ránéztem a táblájára, hirtelen csak egy fekete foltot láttam pár tizedmásodpercig. Nagyon ijesztő, nem mertem még orvoshoz menni, hátha csak átmeneti és a "tavaszi fáradtság" vitaminhiány miatt van.
2012. febr. 3. 19:55
 1/8 bánomisén ***** válasza:
100%
A kialvatlanság is lehet az oka, alszol te eleget?
2012. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mobilod okozta a vitaminhiányt és a tavaszi fáradtságot?

Nem hinném.

Ha nem mersz orvoshoz menni, attól jobb lesz a látásod?

2012. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy teljesen leszakadjon a retinád és akkor majd elmehetsz a dokihoz.
2012. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alszom eleget, bár ősszel nem tudtam sokáig normálisan aludni, rajtam kívülálló okok miatt. (szomszéd éjszaka építkezett)
2012. febr. 3. 20:13
 5/8 A kérdező kommentje:
20.15. Mit kell megvárnom, és miért? Szeretnék normális válaszokat kapni:(
2012. febr. 3. 20:15
 6/8 Adam934 válasza:
Ilyen hideg időben szerintem mindenkinek kicsit rosszabb a látása főleg kint a hidegben. De akármilyen sportot űzöl a kontaktlencse nem fog semmiben akadályozni ha esetleg szükség lenne rá és egyél sok A-vitamin forrást asszem az jót tesz a szemnek és talán a halban van sok, de nézz utána.
2012. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adam934 válasza:
Szerintem a 20:05-ös válasz az csak szarkazmus volt nem lesz semmi ilyen a szemeddel
2012. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy a netezés miatt van:( Pár nap múlva elmúlt, mikor "géphez jutottam" megint, (kapásból ülök előtte 4-5 órát), ismét előjött.
2012. febr. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!