Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon befüggtem egy játékba,...

Nagyon befüggtem egy játékba, és azóta valami nincs rendben a szememmel. Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés
a játék lényege, hogy halacskák úszkálnak a vízben össze vissza, és hálót kell rájuk vetni. annyit játszottam vele (mobiltelefonos játék) hogy mikor ránézek a a falra, vagy olvasok valamit, a minták a falon, és a betűk az olvasmányban ÚGY MOZOGNAK, MINT A KIS HALACSKÁK A VÍZBEN!(rendesen más-más irányban mozognak, de amikor egy bizonyos pontra koncentrálok, akkor megáll, de a többi körülötte mozog és mindig elképzelem, ahogy rájuk dobom a hálót) csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez elfog e múlni, ha továbbra is játszok a játékkal?
2012. febr. 12. 20:04
 1/3 anonim válasza:
59%

gecci: O

neked súlyos mobitelefonosztisz szemesztisz rákosztiszod van: o

menny el orvoshoz mert ha különben így hagyod akkor akár a szemgolyóid is kisorvathatnak és a hajad is megőszülhet*nem nem az öregedésre gondolok*

amúgy nem kellene a játékra fogni hogy ilyeneket látsz

ugyanis köztudott h a sok maszturbálástól megy tökre a szemed: D

és úgy látszik h még drogozol is.na szép: DD

2012. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az èrtelmes választ:D
2012. febr. 12. 21:35
 3/3 anonim válasza:
Hagyd abba a hulye jatekot.. Ez a megoldas. Maskepp semmi nem fog valtozni, legalabb is pozitiv iranyba nem.
2012. febr. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!