Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szunyog folt láttás van...

Szunyog folt láttás van nektek? Mivel lehet gyogyitani mit adot rá az orvos gyogyszert?

Figyelt kérdés

elmondom mi ez,láttatok már szunyogot szét csapva falon ujságpapiron? na ez van a bal szememben amere nézek arra megy ,ha nem koncetrálok vagy vezetek valami elfoglal nem is veszem észre csak ha fényre megyek akkor jol látom !

kinézetre egy szunyod szárny nélkul ,3 hajszál lábbal forma ,mondjatok valami jó vigasztalot ,gyogyszer esetleg rá? én most lutein forte ezt szedem 1honapja napi egyet ,de nem érzem lényeges változását . várom mit mondtok?


2012. febr. 14. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rövidlátó vagy? Ha szemüveg nélkül bambulok a fehér falra, én is látok ilyen izéket.
2012. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jól láttok ,ez érdekes benne de érdekel kinek van ilyen mit mondot orvos milyen gyogyszert szed rá-.
2012. febr. 14. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet súlyos rövidlátástól is, de retinagyulladás, vagy retinaleválás is, ami sürgős orvosi segítséget igényel.

Ha úszkálnak azok a vackok, akkor ez egy ártalmatlan dolog, amire nem szoktak adni semmit, azt mondják meg kell szokni. Mindenképpen azonnal menj szemorvoshoz.

2012. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

meg van kb lassan 2 éve.nem nagyobodik,érdekes modon néha nem látom pl éjszaka mivel sötét van ,vagy elvonom figyelmemet vezetek csinálok valamit...

nektek adtak rá bogyot ?

2012. febr. 14. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem fekete szálak futkároznak erős fényben, vagy fehér csillogó tárgyra nézve, ég felé nézve, ez állítólag ártalmatlan, bár nagyon zavaró. Üvegtesti homály a neve, nem adnak rá semmit, esetleg C vitamint, vagy rutascorbint javasolják.
2012. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úszkál, vagy csak egy pontban jelentkezik? Ha csak egy pontban látod, akkor orvos mielőbb.
2012. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen problémám körülbelül 30 éve van egy ilyen fekete kis szúnyogszerű a látókörömben. Meg lehet szokni. Inkább csak akkor tűnik fel, ha fehér felületet nézek. Nem lehet rajta segíteni és nem tudják mitől jött. Nem nagyobbodik. Régen mondta az orvos, hogy okozhatta gyógyszer, vagy folyadékhiány is. A Lutein fortét szedheted, legalább jót tesz a szemednek, de ezen nem fog változtatni.
2012. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ugy van ha jobbra nézek hopp ön az is ha balra átfordul mintha szemirányát követné.

jol látot mesze távol semi nem homályos tegnap patikában is mondták ritka de ez van neten meg antibiotikum szem csep c vitamin a vitamin....

enyi van olvastam van aki 30éve él ilyennel van akinek még több folt van a szemében..

2012. febr. 14. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!