Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Emiatt romolhatott el a...

Kittykeh93 kérdése:

Emiatt romolhatott el a szemem? Megjavulhat szemüveg nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már nagyon régóta olyan hajam volt hogy a fél szememet eltakarta. Valami ilyesmi: [link]

Nem vagyok emo, de ez állt jól nekem. Múlt hétvégén máshogy vágattam a hajam és most már nem takarja el a szemem és nagyon zavar, hogy "látok" vele, mivel elég homályosan. Ha letakarom a másik szemem akkor nagyon nem látok semmit. Esélyes-e hogy ezért romolhatott el? Most hogy nem takarja semmi visszajavul-e magától? Szemüveget nem akarok.

18/L


2012. febr. 17. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Esélyes, mert 3 emo osztálytársam is volt, akiknek még ennél jobban is takarva volt a hajuk aztán a tanár pattogott nekik hogy ettől elromolhat majd a szemük meg minden.

Sajnos ez nálad is így van. Igazából ha régóta állt így a hajad akkor azért nem látsz úgy ahogyan kéne. Egyébként a szemüveg sokat nem tud rajta javítani mert azzal csak jobban látsz de a szem izmaid meg az egyéb dolgok nem lesznek úgy erőltetve. Én magamon tapasztaltam azt hogy sokszor amikor tesi órán voltam, vagy edzésen akkor levettem a szemüveget, meg ha nagyon fáradt voltam, főleg amikor dolgoztam akkor is levettem mert így erőltettem a szemem és így egész jól tudtam csinálni azt amit csináltam, és javult a látásom is.

Igaz nekem nem a hajviseletem miatt volt rossz a látásom hanem más miatt, de helyrejött. Szemüveget csak olvasáshoz kellett hordanom. Ha mázlid van a szemed visszaszokik rá.

2012. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 20 éves koromig így volt a hajam de semmi baj nem lett a szememmel, előfordulhat hogy attól, de ha már homályosan látsz vele magától nem fog megjavulni.
2012. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az elme ereje-TV2-napló extra-youTube

Ezt mindenképpen nézd meg, ő szemészfőorvos. Én hiszek neki mert az ő feladata a gyógyítás, és mégis elmeséli mi történt vele.

2012. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fujj de ronda vagy...
2012. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!