Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csinaljak? Szemuveg v....

Mit csinaljak? Szemuveg v. Kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg gyakran elofordul, hogy mikor pl. Elore nezek az egyik szemem kiugrik oldalra. Nem tudom mitol van de elegge zavar. Viszont Nem szeretnek szemuveget. Akkor inkabb mar a kontakt lencse . Szerintetek erre kene szemuveg??? Lecci csak ertelmes valaszokat:))
2012. febr. 20. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Öööö..mi lenne, ha elmennél a szemészetre? Ugyanis korántsem biztos, h a kettő közül valamelyikre is szükséged lenne. Ha a látásoddal nincs gond, akkor semmiképpen sem. Viszont a szemész orvos fel tud állítani egy pontos diagnózist, és jó eséllyel orvosolja a problémádat is. Láta
2012. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látlanban senki nem tud tanácsot adni, pláne nem laikusok (bocs, ez lemaradt az előzőből)
2012. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dóra31 válasza:
Sztem a kotaktlencse sokkal kényelmesebb, viszont nekem száraz alapvetően a szemem és sokszor fáj..csepegtetni kell bele, viszont a szemüveg kényelmetlenebb, de biztonságosabb és olcsóbb.
2012. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, te ezt jól átgondoltad ?

Az a kényelmesebb ha a szemedhez kell nyúlkálni ?

Na neee.

2012. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!