Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szem veszthet erősségéből,...

A szem veszthet erősségéből, fényességéből az idők folyamán, vagy a sok Tv-s miatt?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem a régi képeket, sokkal szebb volt a szemem, szinte világított a képeken. A mostaniakon meg mintha kilenne fakulva :( lehet ez?

2012. febr. 20. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. :(

Ugyanezt látom a fotókon, de a tükörben is észreveszem.

Kamaszként mindig gyönyörködtem a kék szemem szépségében, annyira tiszta, csillogó volt, fénylett, mint egy csillag, olyan volt.

Eltelt 10-15 év, és elveszett a fénye. Pedig ugyanúgy vitamindúsan táplálkozom, sőt, még minőségibben étkezem, mint kamaszként.


De szerintem másoknál is így van, ha megnézzük a gyerekeket szép fényes a szemük, a felnőtteknek meg már nem igazán.

2012. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy jól látom a különbséget, mert semmi baja a látásomnak, közelre, távolra egyformán jól látok.
2012. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!