Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol érdemes szaműveget csinált...

Hol érdemes szaműveget csináltatni? Nagyobb hálózatnál (Ofotért Vision Express), vagy kis "maszeknál"?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A Vision Express nagyon gyorsan dolgozik, viszont a munkájuk minőségével már többször volt gondom, ráadásul más boltokhoz képest szerintem drágább is, úgyhogy szemüveget nem is csináltatok náluk. Ofotértben utoljára 6-7 éve csináltattam szemüveget, az is drágább volt, mint egy kis maszek, viszont csak ott találtam olyan keretet, ami jól állt. A legelégedettebb azzal a szemüvegemmel vagyok, amit egy kis SZTK-ban lévő maszek optikusnál csináltattam. Márkás (Escada) keretet vettem Hoya lencsékkel, vékonyított meg extrákkal kezelt felülettel és a versenytársakhoz képest kb. 60%-kal olcsóbb volt. Igaz, hogy jó 1 hetet kellett várnom az elkészültéig, de azóta is ha bármi bajom van (pl. kilazult csavar, elferdült keret), akkor ingyen javíttatták. Szerintem a kisebb optikák inkább a választék tekintetében rosszabbak, de ha találsz olyan keretet, ami tetszik, akkor anyagilag, minőségileg és a későbbi problémák iránti segítőkészség tekintetében is sokkal jobban vizsgáznak, mint egy hálózat.
2012. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: Maszeknál életem legelső szemüvegét csináltattam csak. Akkor az drágább volt, mint később a nagy hálózatoknál. A legutóbbi szemüvegem Vision Expressben készült 27e forint volt mindenestül, akciósan. Előtte volt már amiért 36 ezret is fizettem. Nem tudom, mi került rajta annyiba, de szerencsére az volt a kedvencem és a legtovább hordott darabom. Én csak azért választom mostanság a V.Expresst, mert több helyen is útba esik, gyorsan kész vannak és ha van valami be tudom vinni nekik, meg mert már ismerem az ottani menetét a dolgoknak, illetve lencsét is könnyebb cseréltetni, ha úgy adódik, hogy esetleg kell.

Túl nagyot még szerencsére nem csalódtam bennük.

2012. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm . végülis az ofotértet választottam és 90000 volt.
2012. márc. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!