Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya gyulladás mennyi...

Kötőhártya gyulladás mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
És hány napot kell itthon maradnom(suli helyett), ha tegnap este gyulladt be a szemem?
2012. márc. 11. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha kezeled, és nem dörzsölöd a szemed, kb. 5-6 nap.
2012. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha nagyon be gyulladt akkor 2-3 nap. első napokban nem érdemes bár suliban már nem fertőz.Mert nagyok és okosak vagytok. Tudtok kezet mosni és tudod,ohgy nem dörzsöljük, ha váladékozik tiszta papírzsepivel kell törölni stb. Illetve használj szemcseppet. Ezzel orvos biztos nem ír ki.
2012. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: orvosnál voltam ma és azt mondta kb egy hétre fognak kiérni MERT FERTŐZŐ
2012. márc. 11. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem én ezt a mizériát. Hány éves vagy? 3,mert akkor tényleg ne menj közösségbe. De 13-23 évesen azért más.


Úgy fosunk a fertőző betegségektől,mintha egy kötőhártya gyulladás ölne.

Tény,hogy fertőző... de ha kezeled a higiénés utasításokat betartod viszel magaddal a suliba fertőtlenítő szeres törlőkendőt és azzal kezet törőről esetleg letörölsz dolgokat magad után nem kapja el senki....

Egyébként meg peched van.. mert a jövőhét csak 3 nap.

2012. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

2. nagyon nagy butaságot mondtál

én évente min. 2x kapom el (érzékeny a szemem) és az orvos szigorú meg minden de mégis 2 hétre szokot kiírni hogy ne fertőzzek (MERT FERTŐZŐ) és ír fel rá krémet és szemcseppet

2012. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!