Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Merjem netről rendelni a...

Merjem netről rendelni a kontaktlencsét miután lejárt a próbalencsém hordási ideje?

Figyelt kérdés

A neten sokkal olcsóbb lenne a kontaktlencse de bizonytalan vagyok.

A próbalencsét megkaptam de a dobozát nem.

Kaptam egy kis adatlapot amin rajta van hogy milyen márkájú kontaktlencse kell és ott vannak rajta az értékek is, a görbület, dioptria, átmérő.

Megkérdeztem hogy mennyi lesz az a lencse ami nekem kell majd és mutatták a listájukon az árát. Ha besétálok az adatlappal akkor megrendelik nekem.

A neten sokkal olcsóbban megtaláltam azt a kontaktlencsét (ha tényleg az kell nekem), kb 4-5 ezer forinttal olcsóbb a negyed éves adag. Viszont ha mégis valami nem stimmel mert pl rosszat írtak az adatlapra akkor nem tudnék reklamálni hogy cseréljék ki ha nem tőlük vettem meg.


2012. márc. 16. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendelj a netről. Mi is a lányomnak évek óta onnan rendeljük. Ugyanazt a minőséget fogod kapni, csak olcsóbban.
2012. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!