Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Allergia? SOS Szemceruza és...

Allergia? SOS Szemceruza és szempillaspirál használata után viszket a szemem és piros erek lettek a fehér részben. Rég ezeket használom de csak most reagáltam rá így. Mossam le?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mosd le és pár napig kerüld. Talán csak érzékenyebb a szemed és irritálja. Nekem is volt már ilyen.

Ha viszont pár nap után is ilyen tüneteket produkálsz (mikor újra kipróbálod), akkor már lehet allergia.

2012. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tuti allergia. Lehet hogy kínai az árú? Valami márkásabbat vagy drágábbat vegyél, lehet hogy amiket most használsz újítottak rajta és új anyagokat raktak bele amitől allergiás vagy.
2012. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allergia lehet, vagy lejárt a szavatosságuk. Nekem az avonos termékeket nem bírja a szemem. Úgyhogy csak egy bizonyos márkát használok inkább.
2012. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szempillaspirál maybelline a szemceruza meg lovely,rossmannban vettem nem túl rég,de majd megnézem a szavatosságukat,mert eddig nem volt velük problémám.
2012. márc. 18. 19:35
 5/5 A kérdező kommentje:
elnéztem,essence a ceruza:)
2012. márc. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!