Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egyik szememnél a fehér...

Az egyik szememnél a fehér részen megjelent egy aprócska gombostűfejnyi vérpötty! Már 1 napja rajta van . Ez elfog múlni? Vagy csak a kialvatlanság miatt van?

Figyelt kérdés
Ilyen még nem volt ... :/ Csúnya , nem szeretém ha , ott maradna a szememen .
2012. jan. 2. 12:38
 1/5 anonim válasza:
Én egyszer kiskoromban nagyon bőgtem vmért,elpattant egy ér vagy nem tudom mi történt de nekem is lett ott utána piros pötty. Azóta is ott van. Ettől még persze lehet hogy neked el fog tűnni.
2012. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pötty szerű, nem a kialvatlanságtól van, hanem megpattant egy kis ér mint az előző válaszolónál. Az ő esete viszont elég kivételes, mert az ilyenek fel szoktak szívódni úgy, mint más testrészen a véraláfutás
2012. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a 2 válaszolónak ! :)

Ez kb hány nap múlva fog felszívódni?

2012. jan. 2. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Rutascorbin vagy Rutin+ascorbin tablettát kell szedni legalább egy hónapig az a hajszálerek falának rugalmasságát növeli, mert jól írták hogy érmegpattanás de az attól van hogy nem elég rugalmas az érfal.Feltéve ha nem erőltetéstől megemeléstől lett.
2012. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap a körmömmel véletlenűl belenyúltam :/
2012. jan. 2. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!