Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szencseppet ajánlonátok?

Milyen szencseppet ajánlonátok?

Figyelt kérdés
Piros,Fáradt szemre. Eleg sokat számitogepezek ezert neha estere fáj a szemem meg amugy is sokszor szok viszketni. Olyan kéne amit folyamatosan lehet hasznalni,hatásos. lehet árt is kérek :D koszi

2012. márc. 18. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Tdud, bemész egy patikába és ott szakszerű tájékoztatást kapsz a kérdésedre. És még árat is tudnak mondani...:D

Amúgy gépezz kevesebbet elsősorban.

2012. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En a Systane-t veszem,többet kiprobaltam,egyik se hat se jobban se rosszabbul.Ezt azert szeretem,mert kinyitas utan,6 honapig is lehet hasznalni.
2012. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja ,elfelejtettem,a Systane csak nedvesit,de ha kapnal is vaalmilyen szemcseppet,nem lenne szabad sokaig hasznalni.
2012. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ez vált be: Aquify szemcsepp, két hónapig használható felbontás után és elég napi 3x cseppenteni, mert kitart a hatása. Optikában 3290.- 10 ml. De ha interneten rendeled ott olcsóbb.
2012. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oftagel műkönny. Géles állaga miatt sokáig tart a hatása. Most nagyon jó árban van. 1000 Ft körül. Én is azt használom. Amúgy próbálj meg többet pislogni számítógépezés és tv nézés közben, mert attól szárad ki, hogy meredten nézel előre.
2012. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!