Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az lehetséges, hogy interneten...

Az lehetséges, hogy interneten rendelve, a kontaktlencsék kb. fele annyiba kerülnek, mint az Ofotértben?

Figyelt kérdés

Hallottam már, hogy interneten sokkal olcsóbbbért lehet beszerezni, de ennyire?(tényleg, fele árért)

És milyen webshopot ajánlotok, hol rendeljem meg?



2012. márc. 23. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Fele annyiba azért nem de 2.000-et lehet spórolni egy dobozon.
2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, pedig az Ofotérthez képest több lencsét is megnéztem(márka, tipus ugyanaz), és mindegyik pont felébe kerül a webshopban.
2012. márc. 23. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azért nem 2000Ft-ot lehet spórolni. 4-5000, sőt van olyan, mi akár 7000Ft-tal is olcsóbb.

Én a lencsek.hu-ról szoktam rendelni, nagyon gyorsak kb.3 nap és sok szállítási mód közül lehet választani.

2012. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én lencsém amit használok optikákban 13500, webshopban 6000. Szóval igen, lehet. És tényleg ugyanazt a minőséget kapod.
2014. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!