Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az normális ha összeráncolom...

Az normális ha összeráncolom a szemöldökömet akkor kitisztul a kép és rendesen látok? Másnak is így van?

Figyelt kérdés

Most próbáltam a tvn elolvasni egy tájékoztató szöveget szemüveg nélkül és alapból egy sormintát látok ahogy a betűk egybefolynak, tehát semmit még egy betűt se tudok elolvasni belőle.


Viszont ha jól összehúzom a szemöldökömet akkor tisztán el tudom olvasni...


Másnak is így van?

Mert oké hogy szoktunk hunyorogni, de hogy ennyire nagy különbséget okozzon ez...


2012. márc. 31. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak hunyorogva tudod elolvasni a szöveget, akkor rövidlátó vagy. Más rövidlátók is így tesznek, mert nagyobbnak látják a képet, és ha hunyorognak, kisebb lesz.
2012. márc. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aham.

azt tudom hogy rövidlátó vagyok, de hogy ennyire durván kitisztuljon a kép az nagyon fura :D biztos húzódik a szemizom is és jobban tud a szemem alkalmazkodni a távolsághoz... nagyon érdekes :D


most szerintem megint romlott a látásom, mert már gyengének érzem ezt a szemüveget is...

2012. márc. 31. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!