Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő amíg megszokom a...

Mennyi idő amíg megszokom a kontaktlencse ki-be rakosgatását, és nem telik majd 2 órámba?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam próbalencsét. Minimum egy óra míg berakom, kivenni még több.. Nagyon szenvedek vele..
2012. márc. 31. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem optikában fél óra volt berakni (optikus frászt kapott tőlem) itthon kb. 3(!!!) órát szenvedtem vele mire ki tudtam venni.


Nagyon meg kell vele szenvedni, tudom. Én nem is a fürdőben próbálgattam kivenni, hanem a szobámban, de asztal felett/mosdókagyló felett csináld (nekem sajna a padlószőnyegemre leesett amikor megkaptam alig tudtam megtalálni)


http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+insert+co.. itt találsz videókat.

Youtube-n keresgélj, vagy beírhatod google-be hogy "how to put out contact lens, videos vagy how to insert in (behelyez kontaktlencsét) contact lens videos"


én is így prógálgattam.

2,5 éve van lencsém, imádom! 1 hétbe telt mire megszoktam hogy kell kivenni, a kivevés most már hajnalban spiccesen jópár ital után is megy, szal belejössz nyugi! :)


az elején azt hittem feladom, de 1 hét után kb. csak 40-60 mp perc lesz behelyezni, utána még tovább csökken. Most kb. másfél másodperc mire berakom/kiveszem:D

2012. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ui.: írj nyugodtan privit, ha van még kérdésed/tanács kell. vagy ide kommentolj
2012. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!