Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik klinikát és lézeres...

Melyik klinikát és lézeres látásjavítás érné meg?

Figyelt kérdés

Júniusban leszek 20 éves, az egyik szemem 1.75-ös, a másik 2.25-ös, kb. 8 éve vagyok szemüveges.

IntraLasik és PRK között vacilálok. Eredményeket tekintve olvastam mindkettőről hideget-meleget, de végül nem tudtam eldönteni, hogy ilyen kisebb dioptria esetén melyik lenne a jobb választás, ami után már 100%-ig nem romlana vissza a szemem.

Az ár már mindegy lenne,( illetve 1milliót sikerült összekapargatni, a fölé azért nem szeretnék menni x'D)

Hálás lennék, ha leírnátok a személyes tapasztalataitokat.



2012. ápr. 25. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lesz nagyon hasznos amit írni fogok,mert én is most szándékozok csak megműtetni,de ha pesti vagy,akkor menj be a saint james-be,vagy az optikmed-be,ezekről hallottam,hogy jók.kivizsgálás úgyis ingyenes,hamár megműteted,aztán ott megkérdezed,hogy melyiket ajánlják.ha jól tudom a vizsgálatot két egymástól független orvos végzi,hogy biztos észrevegyenek mindent,szóval ha mindkettő ugyanazt javasolná,akkor szerintem egyértelmű.(ha nem pesti vagy, az optikmed több helyen is van vidéken)
2012. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, hasznos volt amit írtál :)

Azért is szántam rá ennyi pénzt mert nem vagyok pesti, és ez az utazásokat is fedezte volna, olyan eldugott helyen van a honlapjukon ez az információ hogy vannak vidéki központjaik, hogy azt hittem állandóan pestre kell szaladgálni. Jobban utánaolvastam, sajnos az az egy hét ígyis-úgyis pestre szaladgálós (ez tart vissza, mert nem tudom hogy oldanám meg).

De köszönöm szépen az infót, remélem neked minden rendben lesz a műtétnél, és 100%-os lesz a szemed. :)

2012. máj. 6. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A PRK olcsóbb és ugyanolyan jó. Nekem alapból azt ajánlották Pesten az Optikmedben.

Aztán végül Miskolcon csináltattam, mert én sem tudtam volna megoldani a Pestre rohangálást. Ráadásul itt nem is ellenőriztek a műtét utáni 3 napon mindennap, csak az elsőn és egy hét múlva.

2012. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mikor volt a műtéted?

Miskolcon a "Santa Lucia egézségcentrumban" csináltattad?

Elégedett vagy az eredménnyel? :)

2012. máj. 9. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a Santa Luciában csináltattam, és tökéletes lett a szemem. Nekem -5ös volt, és teljesen 0-ás lett. Decemberben volt a műtét, általában csütörtökönként végzik az eljárásokat. De ha elmész a vizsgálatra a doktornő elmondja mindkét műtéttípusnak az előnyeit, hátrányait és segít választani. Valamint azt is megmondja, hogyha nem 100% az esélye annak, hogy tökéletes lesz a szemed. (Pesten garanciát is adnak erre, hogy ha nem sikerül olyanra a szemed, amit megígértek, megcsinálják mégegyszer ingyen.)

Az áraikról meg a www.santalucia.hu-n tájékozódhatsz. Én nagyon örülök, hogy megcsináltattam.

Annyi próblémám van összesen, hogy este a lámpafény kicsit szóródik. (Bár mindig is kicsit fényérzékeny voltam.)

Bátran ajánlom őket!

2012. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2012. máj. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!